+90 532 356 51 74 info@metinchef.net

Biz Kimiz

seperator

 METİN CHEF

Metin Chef Danışmanlık Hizmetleri, 2010 yılında yılların deneyim ve uzmanlıklarını paylaşmak üzere kurulmuştur. Bugün gelişmiş metodolojileri, çeşitli sektörlerde elde ettiği deneyimleri ve güçlü danışman ekibi ile Metin Chef Danışmanlık Hizmetleri Danışmanlık Hizmetleri Türkiye’nin önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır.Rekabet stratejisi, iş mükemmelliği ve kurumsallaşma alanlarındaki çalışmaları ile küçük, büyük gıda hizmeti veren firmaların kendi piyasalarında önder olmalarına önemli katkılarda bulunan Metin Chef Danışmanlık Hizmetleri Danışmanlık Hizmetleri’nin hizmetlerinin tümü müşterilerinin iş performansını farklı olarak arttırmaya yöneliktir.Gücünü, müşterilerinin artan performanslarından alan Metin Chef Danışmanlık Hizmetleri Danışmanlık Hizmetleri’nin müşteri profilinde kendi sektörlerinde önder firmalar bulunmaktadır. Bizce bu lider olmanın çok önemli ve içgüdüsel özelliğidir. İçinde bulunulan konum ne kadar iyi olursa olsun, bununla yetinmemek ve daha iyiye ulaşmak için gayret göstermek.

En iyiyi başarmak için hiç vazgeçmediğimiz şu temel prensipleri uygulamaktayız

  • Müşterilerimizin işlerine artı değer katmak,
  • Yaratıcı yaklaşımlar ve uygulanabilir çözümler üretmek,
  • Üstlendiğimiz her işi en iyi şekilde gerçekleştirmek için hiçbir fedakârlıktan kaçınmamak,
  • Müşterilerimizin gizliliğine daima özen göstermek.
  • Hizmetlerimizi yapılandırırken en önde tuttuğumuz unsur “uygulama”dır. Bu yaklaşım verilen hizmetlerin sadece öneri ve raporlar ile kısıtlı olmasından çok farklı olup bizce çok daha fazla bir katma değer yaratmaktadır.
  • Danışmanlarımız, uzmanlık konularında dünyadaki gelişmeleri takip etmek için senede bir ay eğitim alırlar. Sosyal sorumluluğumuzun bilincinde olan bir kurum olarak, çalışanlarımızın haftada bir gün gönüllü kuruluşlarda çalışarak deneyimlerini toplumsal sorunların çözümünde kullanmalarını teşvik ederiz.
  • Uluslararası içerikte ve yerel şartlarda uygulanabilir çözümler, bunlara ulaşmak için gerekli metodoloji ve uygulama deneyimi, bütünü ile müşterilerimizin istek ve beklentileri üzerine yoğunlaşan hizmetlerimiz ve yaratıcı çözümler üretmekteki becerimiz ile başarınız için yanınızdayız.

 

KL

Master Chef

seperator

VİZYONUMUZ Bizim için her yeni bir proje, yeni bir hayat gibidir. Daima en iyisini ve kaliteyi sunmak bizim işimizdir. ‘Bizim için değerli olan sizin memnuniyetinizdir MİSYONUMUZ Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak; esnek yapımızla, öncü ve yaratıcı çözümlerimizle, müşterilerimizin yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmaktır. Müşterilerimizin sektörel ortamındaki varlığını farklılaştırırız. Sektörde dikkat çekmek, müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön planda tutarken, cirolarını da artırmak isteyen işletmelere; ihtiyaçları olduğu desteği vererek, sektörün gelişmesi adına hizmet sağlamaktır. Sektörde bilinçli ve kalıcı adımlar atılması ve büyümeye katkı sağlamak misyonumuzun en önemli ilkesidir.

KL

Metin Kılıç Kimdir

seperator

METİN KILIÇ KİMDİR? Metin Kılıç 1963 yılında Kütahya’nın Emet ilçesinde doğmuştur. Meslek hayatına ilk olarak Manisa ilinde başlamıştır. Bir süre sonra İzmir’de sayılı pastanelerde ünlü ustalardan eğitim almıştır. İzmir PASTAROM da pastacılık eğitmeni olaral mesleğine devam ederken, ÖZSÜT e geçiş yapmış, yıllarca hizmet vermiştir. Mesleki hayatına devam ederken, kişisel gelişim amacıyla çeşitli ülkelerden mesleki eğitimler almış ve sertifikalar kazanmıştır. Bu yurtdışı eğitimleri sırasında ilgili ülkelerin ünlü chefleri ile bilgi alışverişinde bulunmuştur. Metin Chef şu anda eğitmenlik ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. YURTDIŞI KOMPOZLAR İtalya Tino venuti master chef pasta ve şekerleme ressamı Nini cosantino master chef şeker hamuru modelleme ve çikolata modelleme http:www.cove-srl.com. Fransa Chirstofer niel master chef pasta eğitmeni danışmanı Avusturalya Chritian schaberreiter master chef marzipan modelleme ve 2009 dunya cikolata şamiyonu www.schaberreiter.com